У Хорошівській лікарні провели акцію донації крові

Дата: 02.12.2022 13:51

Команда Житомирського центру крові, 29 листопада, у КНП «Хорошівська лікарня» провела забір крові.  Завдяки активній агітаційній роботі, яку провели спеціалісти відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради бажаючих здати кров було вдосталь.

Близько 90 осіб виявили бажання здати кров, проте не всі пройшли по медичних показниках. Фахівці центру взяли кров у 53 донорів. Загалом, цього дня, вдалося зібрати понад 23 літри крові.  Про це розповіла заступниця директорки Хорошівської лікарні Світлана Пенделяк.

Активно долучилися до акції й працівники Хорошівської селищної ради та структурних підрозділів, а також старости старостатів громади.

Сама процедура забору крові тривала 15 хвилин. Приблизно скільки ж часу донори витрачали на медичний огляд та бюрократичні процедури.

Дякуємо усім, хто підтримав благодійну справу, що зможе допомогти як нашим захисникам, так і цивільним, які її потребують. Кожен із нас може врятувати не одне життя.

Разом ми сила, разом ми Переможемо!