Володимир Столярчук привітав працівників культури громади з професійним святом

Дата: 10.11.2022 13:20

Дев’ятого листопада в малому залі Хорошівського будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів  народного мистецтва. На свято зібралася уся культурно-мистецька родина Хорошівської громади.

Із вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Володимир Столярчук. Він висловив вдячність усім працівникам галузі за невтомну й самовіддану працю у збереженні й примноженні культурної спадщини нашої держави. Відзначив також постійну волонтерську діяльність, яку робили й продовжують робити працівники культури громади.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію,  допомогу Збройним силам України Володимир Столярчук нагородив Грамотами й Подяками селищної ради:

- Зофію Райковську, директорку Хорошівського Будинку культури;

- Марію Ніколаєву, завідувачку Суховільським клубом-філіалом;

- Ганну Гарбузюк, завідувачку Краївщинським клубом-філіалом;

-Тетяну Іващенко, бібліотекарку Хорошівської бібліотеки для дітей;

- Валерія Устимовича, викладача по класу духових інструментів Хорошівської музичної школи;

- Людмилу Сизон, громадську активістку.

Привітав присутніх також начальник відділу культури Хорошівської селищної ради Олег Шишук. Окреслив нинішній стан галузі, розповів про творчі здобутки хорошівських митців за цей рік, а також поділився подальшими планами й завданнями. Попри війну, усі творчі колективи продовжують плідно працювати, проводити культурно-мистецькі заходи тощо.

Із нагоди  відзначення Всеукраїнського дня працівників культури  та майстрів народного мистецтва Подяки відділу культури Хорошівської селищної ради отримали:

- Марія Жеревко, методист Хорошівського Будинку культури;

- Вадим Макаров, столяр Хорошівського Будинку культури;

- Галина Іщук, викладач по класу фортепіано Хорошівської музичної школи;

- Раїса Ющик, викладач по класу скрипки Хорошівської музичної школи;

- Галина Дем’янчук, завідувачка відділом обслуговування читачів Хорошівської бібліотеки;

- Зінаїда Шевченко, бібліотекарка читального залу Хорошівської бібліотеки.

Святковий настрій та піднесену атмосферу учасникам заходу створили виступи учнів та викладачів Хорошівської музичної школи.

Фото Ігоря Цвіри