У Хорошівській громаді публічно презентували інвестиційний паспорт громади. Участь у заході взяли близько двадцяти учасників, серед яких були представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ін. Інвестиційний паспорт був розроблений в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 

Хорошівська громада за результатами відбору була зарахована до числа громад, яким надавався експертний супровід Програмою U-LEAD з Європою в розробці інвестиційного паспорту. 
Консультаційна підтримка, спрямована на розробку інвестиційного паспорту громади, розпочалася  із серпня цього року.
Упродовж зазначеного часу фахівці селищної ради працювали над розробкою інвестиційного паспорту, а восьмого листопада презентували результат цієї роботи.

Як зазначив експерт Володимир Бойко, який супроводжував фахівців протягом роботи, інвестиційний паспорт громади вкрай важливий інструмент по залученню інвестицій в громаду, активізації міжрегіональної співпраці із закордонними муніципалітетами.

Сергій Засімчук,  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  презентував інвестиційний паспорт. Він розповів загальну інформацію та окреслив основні фактори інвестиційної привабливості громади. Також детально презентував низку об’єктів, що здатні зацікавити потенційних інвесторів.

Уже незабаром на сайті селищної ради можна буде ознайомитися з інвестиційним паспортом громади.