Автобус від Естонської Республіки прибув у Хорошівську громаду

Дата: 08.11.2022 10:26

Як повідомлялося раніше, у рамках співпраці України з Естонією та реалізації плану з повоєнного відновлення Житомирської області Естонська республіка надала гуманітарну допомогу у вигляді автобусів Iveco Irisbus. Так, 30 жовтня, ключі від одного з таких автобусів для Хорошівської громади отримав селищний голова Володимир Столярчук.

Сьогодні Володимир Столярчук передав автобус у відділ освіти селищної ради. Найближчим часом він виїде на один із шкільних маршрутів.

Як зазначив селищний голова, автобус буде закріплений за освітнім закладом й возитиме дітей із старостинських округів до школи. Це дасть змогу розвантажити деякі шкільні маршрути, адже громада передала два шкільні автобуси на потреби ЗСУ.

Автобус Iveco Irisbus  налічує 45 місць, сидіння обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками.

Висловлюємо слова вдячності уряду Естонської Республіки та народному депутату України Арсенію Пушкаренку за всебічну й вагому підтримку і допомогу, надану Хорошівській громаді.