Права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»

Дата: 28.10.2022 15:04

У зв’язку з численними зверненнями від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання Уповноважений Верховної Ради України з прав людини підготував інформаційні матеріали про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ».

Як повідомлялося раніше, з метою спрощення для споживачів механізму закупівлі дров в Україні запрацював державний інтернет-магазин для населення «ДроваЄ».

Таке рішення дозволить забезпечити енергетичну стабільність населення на період напруженої ситуації на енергетичному ринку нашої держави внаслідок військової агресії рф проти України.

Лісгоспи вже почали здійснювати заготівлю паливних дров для населення.

Детальніше про права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ» дивіться в інфографіці.