Гуманітарна допомога: пральні порошки, рідке мило, санітайзери, дезінфікуючі засоби та інше - сьогодні надійшла до  Хорошівської територіальної громади  від Дитячого фонду ООН UNISEF за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації на чолі з Віталієм Бунечком.

Частину допомоги передали до Хорошівської центральної лікарні.

- Пральні порошки отримають родини переселенців, які мають дітей та зареєстровані у громаді. Санітайзери та рідке мило передадуть до освітніх закладів. Хочу подякувати голові обласної військової адміністрації Віталію Івановичу Бунечку, що не забуває про нашу громаду, постійно про неї дбає, - додав селищний голова Володимир Столярчук.

Довідково: Дитячий фонд ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей із моменту їхнього народження і до початку дорослого життя. Фонд активно допомагає Україні.