ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 03.10.2022 15:16

30.09.2022 року у залі засідань Хорошівської селищної ради службою у справах дітей проведено круглий стіл до Дня усиновлення, у якому взяли участь опікуни та піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі. Секретар селищної ради Л. Головач привітала присутніх зі святом, до привітань приєдналась начальник ССД О. Семеній та подякувала батькам за їх щоденну працю та подаровані дітям любов і родинний затишок. Гості круглого столу – О. Кучер – начальник управління соціального захисту населення, В. Онофріюк – муніпальний консультант з питань домашнього насильства – ознайомили учасників заходу з питаннями сфер своєї діяльності, надали контакти для звернень.

Завершився захід музичними привітаннями від працівників культури В. Райковського та О. Матвієнко та врученням продуктових наборів.