Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки

Дата: 23.09.2022 14:27

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки:

«Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,12 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Хорошів, вул. Зелена, 11, Житомирського р-ну Житомирської обл.»

Детальний план території земельної ділянки розроблено зг. Рішенням №223 шостої сесії дев’ятого скликання від 27.05.2021 року Хорошівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки зг. детального плану території – 0,12 га

Замовник: Хорошівська селищна рада Житомирського району, Житомирської області.

Розробник ФОП Тичина Н.В.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок

гр. Ханюченко Олександр Миколайович.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Хорошівської селищної ради (смт Хорошів, вул. Героїв України, буд. 13)

Пропозиції приймаються з «23» вересня 2022 року по «24» жовтня 2022 року в приміщенні Хорошівської селищної ради (смт Хорошів, вул. Героїв України, буд. 13)

Громадські слухання відбудуться о 14.00 год. «24» жовтня 2022 року