Візит голови Житомирської РДА В`ячеслава Авраменка та заступниці голови РДА Людмили Заворотнюк

Дата: 22.09.2022 16:22

21 вересня з робочим візитом до Хорошівської громади прибули перший заступник голови Житомирської РДА В`ячеслав Авраменко та заступниця голови РДА Людмила Заворотнюк. Керівники району взяли участь в роботі виконавчого комітету Хорошівської селищної ради, в ході спілкування із старостами та начальниками відділів селищної ради, визначили основні проблеми для спільного вирішення.

Також проведено зустріч із медиками Хорошівської лікарні, надано гуманітарну допомогу перев’язочним матеріалом, медпрепаратами та деззасобами.

«Тільки у  тісній співпраці державної влади та органів місцевого самоврядування ми зможемо подолати усі виклики, які постали перед нами у військовий час»,-зазначила Людмила Заворотнюк.