Проведено відпрацювання Організації реагування на надзвичайні ситуації воєнного характеру на території Хорошівської територіальної громади

Дата: 25.08.2022 11:43

Відповідно до плану командно – штабного навчання з посадовими особами гарнізону, і особовим складом, Житомирської військової державної адміністрації, що залучаються до роботи у складі органів управління  (штабах з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації) та мобільної оперативної групи, при співучасті спеціалістів Хорошівської територіальної громади 19.08.2022 року було  проведено відпрацювання Організації реагування на надзвичайні ситуації воєнного характеру на території Хорошівської територіальної громади, а також удосконалення питання взаємодії між залученими суб’єктами реагування органів місцевого самоврядування та порядок прийняття рішень керівництвом з ліквідації надзвичайної ситуації воєнного характеру.