Обстеження дотримання законодавства про працю на території Хорошівської громади

Дата: 22.08.2022 11:45

Відповідно до розпорядження начальника Житомирської  районної військової адміністрації «Про затвердження робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у новому складі» № 105 від 01.08.2022 року,  робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в складі головного спеціаліста відділу економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності  Житомирської райдержадміністрації, лейтенанта поліції слідчого відділення по розслідуванню злочинів скоєних у сфері господарської та службової діяльності Житомирського РУП, представника Управління Держпраці у Житомирській області, а також головним спеціалістом відділу управління комунальною власністю та інфраструктури Хорошівської селищної ради  17 серпня 2022 року було проведено обстеження та роз’яснювальну роботу дотримання законодавства про працю, а саме легалізація трудових відносин між роботодавцями та займаними працівниками, легалізація заробітної плати на території Хорошівської громади.

Головний спеціаліст відділу з управління

комунальною власністю та інфраструктури

Хорошівської селищної ради                                              Ірина ГУСЄВА