Шкідливість паління

Дата: 22.07.2022 14:53

21.07.2022 року проведено індивідуально - профілактичну бесіду з неповнолітнім суб’єктом пробації, який перебуває на обліку в Житомирському районному секторі № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області за участю начальника управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Ольги Кучер. Мамі з неповнолітнім надана інформація щодо норм чинності закону про заборону куріння у громадських місцях, а саме: заборона куріння трав’яних та тютюнових виробів, кальянів, електронних сигарет у громадських місцях, а також відповідальність за дане порушення.

Метою заходу було донести до підоблікового неповнолітнього розуміння того, що куріння є серйозною небезпекою для здоров'я, та негативно впливає на нервову систему і мозок, серцево-судинну і дихальну системи для курців та інших осіб.

Олександр Нечипоренко,

Заступник начальника управління