До відома жителів Хорошівської територіальної громади!!!

Дата: 13.07.2022 09:12

Відділ «Центр надання адміністративних послуг Хорошівської селищної ради» повідомляє про відновлення надання послуг з реєстрації й зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

За реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір:

• у разі звернення особи протягом строку, встановленого Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"  у розмірі 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня 2022 року - 37,22 грн.;
  •  у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом (місячного  строку) у розмірі 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня 2022 року - 62,03 грн.;

У разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.