Добрі справи

Дата: 11.07.2022 12:47

За сприяння керівництва Житомирської обласної військової адміністрації Хорошівської селищної ради,  фонду ООН UNICEF, волонтера Ярмолицького Ю.Ф. протягом воєнного стану не тільки внутрішньо переміщені особи, а й жителі громади мають вагому підтримку, отримуючи гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, підгузків  для дорослих та дітей, дитячого харчування,  засобів гігієни.

Постійно долучається до підтримки населення пастор церкви Євангельських християн-баптистів, депутат Хорошівської селищної ради Валентин Недзельський. Наразі, ним надано овочі (капуста, цибуля, морква). Завдячуючи йому управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провели акцію для внутрішньо переміщених сімей та  видали овочеві набори для 36 сімей.

Ольга КУЧЕР,

начальник управління