Дата: 01.07.2022 11:29

Хорошівська селищна рада наполегливо просить жителів громади не ігнорувати сигналу повітряної тривоги, адже загроза ракетних обстрілів по області зберігається. Закликаємо громадян утримуватись від перебування у місцях масового скупчення населення. В разі оголошення повітряної тривоги слід негайно йти до найближчого бомбосховища або укриття, а у приміщеннях – дотримуватися правила двох стін та двох виходів.

Також просимо дотримуватись правил комендантської години, яка триває з 23.00 по 5.00 год.

Пам’ятайте, що дотримання вищезазначених правил може зберегти  життя та здоров’я Вас та ваших близьких.

Під час повітряної тривоги прийом громадян відділами та установами Хорошівської селищної ради не проводиться.