Співпраця з центром пробації

Дата: 07.06.2022 08:00

Дитинство — найкращий час у нашому житті. Це пора відкриттів, мрій, фантазій, чарівних пригод. Але не кожний неповнолітній, який перебуває на обліку в Житомирському районному секторі № 2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області може похвалитися своїм щасливим дитинством, і на це можуть бути різні причини. Тож, наразі, приходиться відвідувати установи де повчають, проводять профілактичні бесіди, налаштовують на позитивні зміни в поведінці.

Нещодавно відбулася зустріч таких неповнолітніх в управлінні соціального захисту населення Хорошівської селищної ради, під час якої було обговорено  проблемні питання та шляхи їх вирішення, які виникають під час закінчення навчального процесу та подальшого навчання в професійно технічних закладах. З нагоди відзначення дня захисту дітей, неповнолітні отримали солодкі подарунки.

Олена Жиловська,

фахівець із соціальної роботи