1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 15:38

Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул. Саме напередодні цього дня в Хорошівській громаді службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення, відділом культури, центром дитячої та юнацької творчості Хорошівської селищної ради було організовано та проведено до Дня захисту дітей свято «Діти за мир!».

Учасники заходу мали змогу взяти участь: у роботі пізнавально-розважальних локацій: «Салон зачісок», «Медичне виховання», «Мистецька доріжка», «Яскраві долоньки», «Правовий куточок», «Наш аквагрим».

Працювали демонстраційні майданчики від відділення поліції № 4, центру первинної медико-санітарної допомоги, де діти набували знань про особливості даних професій.

Окрасою свята стала виставка творчих робіт вихованців Хорошівського центру дитячої та юнацької творчості.

Позитиву та яскравих емоцій додав святковий концерт.

За сприяння церкви Євангельських християн баптистів «Ковчег спасіння» проведені спортивні та розважальні ігротеки.

Учасники свята отримували солодощі (солодка вата та напої, цукерки, кукурудзяні палички та інше).

Ми дорослі, хочемо подарувати нашим дітям щасливе дитинство та мир.