Допомогу від ЮНІСЕФ вже отримують родини з дітьми Хорошівської громади

Дата: 31.05.2022 13:41

Програма спільної грошової допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Мінсоцполітики – це додаткова підтримка українських сімей з дітьми, які постраждали від війни, покликана допомогти родинам в Україні, які належать до однієї з двох категорій:

– мають троє i більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

– мають двоє i більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Таку суттєву допомогу від ЮНІСЕФ вже отримала значна частина сімей нашої громади, в тому числі внутрішньо переміщених, із 87 сімей, які були зареєстровані в  найкоротші терміни, швидко та якісно, завдячуючи працівникам управління соціального захисту населення та служби у справах дітей Хорошівської селищної ради.

Наразі службами здійснюється контроль за виплатами цільової допомоги, яка здійснюється додатково незалежно від отримання особами інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Олександр Нечипоренко,

заступник начальника управління