Гуманітарна допомога Хорошівській громаді від Житомирської військової адміністрації.

Дата: 30.05.2022 10:50

З початком воєнних дій на території України для Хорошівської селищної ради одним із головних завдань є - продовольче забезпечення вимушених переселенців із зони бойових дій, які опинилися без засобів існування, далеко від свого дому.

Висловлюємо щиру вдячність і подяку Житомирській військовій адміністрації за  виділення гуманітарної допомоги -продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб, вразливих категорій населення, які проживають у нашій громаді.

Завдяки міцній співпраці селищного голови Володимира Столярчука із Житомирською ОВА маємо своєчасну допомогу та підтримку для переселенців,  надію на краще життя. Разом ми зможемо більше!

Віримо, що війна закінчиться, Україна здобуде перемогу і на нашій землі настане довгоочікуваний мир.

Вдячні жителі громади