Шановні жителі Хорошівської громади!!!

Дата: 19.05.2022 14:41

Напередодні свята – Дня вишиванки, хочу сказати, що для нас вишиванка – це наша культура, самобутність, це не тільки одяг, це щось набагато більше. Це те, що нас, українців об’єднує на усіх континентах! Український національний одяг полюбився цілому світові, адже День вишиванки святкують і за кордоном, його відзначають вже у 60 країнах світу.

Особливо зараз, коли в країні йде війна з російським агресором, вишиванка є оберегом і символом захисту усіх українців від зла, від темних сил, від рашистів. Сорочки, вишиті жінками для чоловіка чи дітей, особливо ті, котрі намолені, є сильним захистом. В давні часи, сорочки, вишиті під час війни, не тільки захищали, а й наближали перемогу й мирні часи.

Тож бажаємо усім нам зберегти наш родинний дух, бути в єдності та спільними здобутками наближати перемогу над російськими загарбниками!

З Днем вишиванки, шановна громада!

Все буде Україна , слава ЗСУ , Слава Україні!

Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.