Мета освіти – це розвиток тих здібностей дитини

Дата: 05.05.2022 15:28

05 травня 2022 року під час проведення періодичної реєстрації неповнолітнього субєкта пробації, за участю законного представника, який перебуває на обліку Житомирського районного сектору2 філії ДУ «Центру пробації» у Житомирській області, головним спеціалістом служби у справах дітей Хорошівської селищної ради Вітою Дідківською, проведено роз’яснювально – просвітницьку бесіду на тему: «Мета освіти. Цілі сучасної освіти».

Мета освіти – це розвиток тих здібностей дитини, які потрібні йому і суспільству. Клієнту пробації наголошено, що освіта - це процес і результат засвоєння людиною систематичних знань, умінь і навичок, розвиток розуму та почуттів, формування світогляду та пізнавальних інтересів.

«Освіта – це цілеспрямований процес навчання і виховання в інтересах особистості, суспільства, держави», – наголосила представниця служби у справах дітей.

Житомирський районний

сектор №2 філії Центру пробації