Благодійна акція «Великодній кошик»

Дата: 29.04.2022 15:32

Що для нас Великдень? Не даремно це свято називають найсвітлішим у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити писанки і почути довгоочікуване «Христос Воскрес!».

Напередодні свята Хорошівською селищною радою було проведено благодійну акцію «Великодній кошик» для внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані у громаді. Продуктові набори отримали 129 сімей з дітьми.

Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук привітав усіх зі святом Воскресіння Христовогопобажав миру та спокою, назавжди пронести у серці віру, надію та любов.

Спільнимидіями ми творимо диво! Наш спільний навіть невеликий внесок зможе зробити радість реальністю для тих, хто цього потребує!