Триває співпраця Житомирського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області та управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

26 квітня 2022 року з особою, засудженою до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, яка перебуває на обліку Житомирського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працювала начальник управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Ольга Кучер.

Під час індивідуальної бесіди з клієнтом пробації вона говорила про  найефективніші способи вирішення конфлікту. Знаходити компроміс звичайно тяжко, але це можливо - саме до такого висновку дійшли учасники заходу.

Такі заняття, на думку співробітників пробації, допомогають зменшити ризик вчинення клієнтами пробації нових правопорушень.

Житомирський районний сектор №2

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області