Дата: 21.04.2022 15:48

День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом. Традиційні паски – головний символ яскравого свята, улюблене частування до святкового столу.

До благодійної акції долучилися діти-вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Розводовських. Виявивши бажання зробити радість дітям, які вимушені були покинути свої домівки, вихованці з допомогою батьків-вихователів спекли та прикрасили пасочки. Таким чином, зробили благодійну справу.

Висловлюємо щиру вдячність дітям-вихованцям та батькам-вихователям родини Розводовських у добрій справі і бажаємо їм смачної паски, міцного здоров"я, добра, достатку і найголовніше - МИРУ в єдиній процвітаючій Україні і всьому світі.

З повагою служба у справах дітей Хорошівської селищної ради.