Протягом тижня в Хорошівській громаді для 144 внутрішньо переміщених осіб та 49 дітей, відповідно журналу реєстрації, надано допомогу:

продукти харчування, засоби гігієни, памперси, дитяче харчування, б/в одяг, взуття.

З метою стабілізації психо - емоційного стану, для сімей з дітьми з числа ВПО пропонувалися послуги місцевих психологів.

Висловлюємо велику вдячність усім, хто долучився  до надання благодійної та гуманітарної допомоги для потреб Хорошівської громади, а саме: народному депутату України Арсенію Пушкаренку, місту Радом Республіки Польща, місту Скуодас Литовської Республіки, волонтерам.

Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку.