В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі

Дата: 14.04.2022 14:10

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Громадяни західних країн роблять все, щоб забезпечити українців усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

« Наші литовські друзі-побратими із міста Скуодас надали гуманітарну допомогу для переселенців, бійців тероборони та військових ЗСУ. Велика подяка громаді та меру Скуодаса Петрасу Пушинскасу, заступниці міського голови Дайві Будрієне за надані продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни. Також хочу подякувати за автомобіль марки CITROEN JUMPER, який благодійно передали на Хорошівську селищну раду наші литовські партнери. А для рятувальників місцевої пожежної частини ми передали пожежні шоломи, рукавиці, чоботи, костюми, отримані з Литви», - зазначив селищний голова Володимир Столярчук.

Це велика підтримка для Хорошівської громади у воєнний час. Дякуємо нашим литовським друзям!Тримаймося! Україна понад усе!