Допомога людям  - справа надзвичайно благородна.

Хорошівська селищна рада висловлює подяку волонтеру, приватному підприємцю, особі з активною життєвою позицією Ярмолицькому Юрію Францовичу за надану гуманітарну допомогу для жителів нашої громади, внутрішньо переміщених осіб та ін.. Хочеться відмітити, що допомога надавалася неодноразово, а саме:

900 кг  - одяг для дітей та дорослих, постільна білизна, ковдри, рушники,  аптечки,  іграшки та ін..;

60 упаковок -  підгузок для дітей та дорослих;

3 ящики – суміші, пюре для малечі;

2 ящики  пиріжків – для  переселенців, які  чекають в черзі для отримання статусу внутрішньо переміщених осіб.

Юрій Францович, в міру своїх можливостей, щотижня підвозить допомогу  для  нашого населення.

Надзвичайно приємно відчувати  підтримку в такий складний для нашої країни час. Адже лише в єдності наша сила.

Щиро дякуємо!

служби у справах дітей