Гуманітарна допомога

Дата: 13.04.2022 08:39

« З польським містом Радом у нас вже склалися справжні дружні взаємини. З початку війни 2 гуманітарних вантажі надійшло від радомчан до Хорошева. Загалом більше 3 тонн продуктів (крупи, консерви, дитяче харчування), медикаментів, спальних комплектів, одягу, засобів гігієни, памперсів.  Велика подяка меру Радома - Радославу Вітковському. Ми цінуємо ті зусилля, які докладають польські друзі, щоб зібрати допомогу для українців, що рятуються від рашистських обстрілів», - відзначив селищний голова Володимир Столярчук.

« Ця гуманітарна допомога надійшла до Хорошівської селищної ради завдяки постійній турботі та підтримці народного депутата України Арсенія Пушкаренка, голови Поліського округу ДЕІ Євгенія Медведовського та волонтера Олександра Градовського»,– відмітив селищний голова.

«Разом ми сильні проти путінської навали, яка загрожує не тільки Україні, але й усій Європі. Все буде Україна!» - зазначив очільник громади Володимир Столярчук.