Війна внесла свої негативні корективи у життя кожного українця. Люди залишилися  без засобів  на існування, втратили роботу, житло. До нашої  громади прибуло  889  чоловік  із числа вимушено переміщених осіб, з них 311 дітей. З метою  недопущення гуманітарної кризи серед внутрішньо переміщених осіб,  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  малозабезпечених родин Хорошівська селищна  рада не стоїть осторонь:

  •  сформовані  та роздані  по старостатах продуктові набори  для ВПО (внутрішньо переміщені особи);

  • особи, які  реєструються  у ЦНАПі  за потребою отримують допомогу в управлінні соціального захисту населення Хорошівської селищної ради;

  • ВПО забезпечуються одягом, постільною білизною, засобами гігієни;

  • родини з маленькими дітьми із числа ВПО, вкрай кризові сімї отримують памперси, дитяче харчування, засоби гігієни.

    Надійними помічниками у роботі з сімями під час воєнного стану стали підприємці, небайдужі мешканці  громади,  представники церкви євангельських християн баптистів.

    Крім того, поза увагою не залишилися сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах – представники церкви ЄХБ (євангельських християн баптистів) спільно із спеціалістами служби у справах дітей відвідали такі сімї  та надали продуктові набори, засоби гігієни. У громаді  робота з  поповнення продуктів харчування, одягу  та іншого триває й надалі.

У складний час для кожного з нас  не будьмо байдужими одне до одного. Хорошівська селищна рада працює для людей, завжди вислухаємо підтримаємо, допоможемо.

 

Начальник

служби у справах дітей

Олена СЕМЕНІЙ