ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

Дата: 14.03.2022 14:11

Страшна чорна звістка надійшла до Хорошівської громади. В перші дні війни 6 березня 2022 року внаслідок авіаційного удару загинув наш земляк 23-річний житель с. Суховоля Орехівський Микола Борисович .

Народився Микола 19.05.1998 року в родині Орехівського Бориса Івановича та Орехівської Галини Миколаївни (на жаль, у вересні 2021року батька родини забрала тяжка хвороба). Серед чотирьох дітей, яких виховували батьки, він був найменшим.

Призваний на військову службу 26.02.2022 року, служив в одному із десантно-штурмових батальйонів ЗСУ.

Орехівський Микола Борисович виконував свій громадянський і військовий обов’язок, був вірний військовій присязі, у бою за Україну виявив стійкісь і мужність, і віддав найдорожче – своє життя за наше майбутнє і майбутнє наших дітей.

Висловлюємо глибоке почуття скорботи родині бійця.

Вічна пам'ять! Слава Україні! Героям слава!