Рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію ЗВД

Дата: 17.02.2022 09:36

15 лютого  для учнів Хорошівського ліцею № 1 рятувальники 22-ДПРЧ 1 ДПРЗ, провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Фахівці ДСНС продемонстрували глядачам роботу фахівців аварійно-рятувальних підрозділів при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та надзвичайних подій різного характеру. Діти ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності працівники «Народної служби порятунку – 101». Кожен бажаючий міг приміряти бойовий мундир та зробити фото напам’ять. Учні навіть мали змогу одягнути кисневі маски та відчути себе у задимленому приміщенні. В навчальних классах, рятувальники разом з працівниками поліції нагадали як діяти у разі виникнення різноманітних надзвичайних подій та перевірили знання з безпеки життєдіяльності у школярів.

Житомирське районе управління

ГУДСНС України у Житомирській області