Щодо участі у змаганнях

Дата: 08.02.2022 20:58

Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради запрошує депутатський  корпус, старостинські округи, установи та організації Хорошівської громади до участі у проведенні Першості Хорошівської територіальної громади з шашок, яка відбудеться 11 лютого 2022 року, о 10.00 у Хорошівському Будинку Культури.

«ПОГОДЖУЮ»                                                «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Селищний голова                                     Начальник відділу

В.В. Столярчук                                                  охорони здоров’я,

молоді та спорту

Л.В.Євпак

про проведення Першості Хорошівської

територіальної громади з  шашок

1.МЕТА І ЗАВДАННЯ:

- популяризація і розвиток  фізичної культури і спорту в Хорошівській

громаді;

- залучення  населення до занять спортом;

- підвищення майстерності гравців;

- визначення переможців;

2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ:

Загальне керівництво проведення змагань здійснює відділ  охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради. Безпосереднє керівництво проведення змагань покладається  на   суддівську  колегію.

3. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ :

Змагання проводяться  в смт. Хорошів  в  приміщенні Будинку Культури  11та 12 лютого 2022 року.

Початок змагань о 10.00 год.

4. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ:

До участі у змаганнях допускаються спортсмени віком від 18 років і старші, які проживають та зареєстровані не менше одного року на території громади. Змагання особисті, окремо серед чоловіків і жінок,  проводяться згідно Правил змагань з шашок.

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:

Змагання проводяться в два етапи:

І етап –масові (відбіркові) змагання в старостинських округах, установах.

(січень-лютий  2022 року)

ІІ етап – змагання серед старостинських округів, установ та організацій  Хорошівської громади     (11 та 12 лютого 2022 року)

На змаганнях  І-ІІ етапів переможці визначаються за результатами виступів в змаганнях з шашок.

2

Система проведення змагань буде  визначена в залежності від кількості учасників в день проведення змагань.

В разі рівності очок у двох і більше учасників для визначення переможців проводяться додаткові  поєдинки між ними.

6. ПОРЯДОК ТА ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК.

Для участі в  змаганнях учасники подають попередню заявку до 10 лютого 2022 року смт. Хорошів вул. Героїв України, 13,  до  відділу  охорони здоров’я, молоді та спорту  Хорошівської селищної ради, viddilozms@ukr.net, телефон   0973867743

Кожен учасник при собі повинен мати паспорт.

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

на участь у Першості Хорошівської територіальної громади з шашок

№п.п

П.І.по Б.

Вид спорту

Рік народж.

Місце роботи

Ідентиф.код.

Віза лікаря

1

Лікар _____________ (                           )

Всього допущено до змагань______________

Представник        ________________                  (                           )

Староста________________                  (                           )

МП.

7. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці в особистих змаганнях,  які посіли призові місця  нагороджується грамотами та  цінними подарунками відділу охорони здоров’я,  молоді та  спорту  Хорошівської селищної ради.

8. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ:

Витрати на оплату харчування суддівської колегії, медпрацівника, придбання подарунків  та грамот для нагородження переможців і призерів змагань   несе  відділ  охорони здоров’я, молоді та спорту  Хорошівської селищної ради.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.