Перегляд режисерського фільму з елементами мюзиклу під назвою «FOR UNTO US» (укр. «ЗАРАДИ НАС»)

Дата: 28.01.2022 10:36

27 січня 2022 року у малому залі Хорошівського Будинку Культури відділом охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з Громадською організацією «Світова молодіжна спільнота - Житомир» організовано перегляд режисерського фільму з елементами мюзиклу під назвою «FOR UNTO US» (укр. «ЗАРАДИ НАС»).

Усі бажаючі жителі Хорошівської громади мали можливість переглянути фільм, який був знятий голівудським режисером Семюелем Фішером у творчому тандемі з всесвітньо відомим хором Gracias Choir @ Orchestra. Кінострічка отримала нагороди в номінації «Кращий повнометражний фільм» на міжнародних кінофестивалях у США, Італії, Японії, та Франціїю. Сюжет фільму висвітлює події Різдва Ісуса Христа у Віфлеємі.

Відділ охорони здоров’я, молоді та

спорту Хорошівської селищної ради.