Меморандум про співпрацю

Дата: 26.01.2022 11:17

25 січня 2022 року в Головному управлінні Національної поліції Житомирської області в особі т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції Житомирської області Шевціва Володимира Михайловича та Хорошівським селищним головою Столярчуком Володимиром Володимировичем підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між  Головним управлінням Національної поліції Житомирської області та Селищною радою.

Метою Меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав, свобод людини та протидії злочинності на території Хорошівської громади.

1. Підписання Меморандуму передбачає реалізацію на території громади проекту «Поліцейський офіцер громади».
  2. У рамках проекту Національна поліція забезпечує громаду кваліфікованими кадрами (поліцейськими), які пройшли конкурсний відбір і навчання, та придбання обладнаного автомобіля.
  3. Хорошівська селищна рада виділяє службове приміщення та облаштовує меблями, оргтехнікою і забезпечує службовий автомобіль паливно-мастильними матеріалами.