Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Дата: 26.11.2021 17:15
Кількість переглядів: 254

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – «Детальний план території»

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських слухань інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки,  площею 0,04 га розташованої по вул. Шевченка, 4 в с. Поромівка Хорошівського району Житомирської області, цільове призначення – 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

Містобудівна документація – детальний план територій, розроблена на підставі рішення двадцять сьомої сесії восьмого скликання  Хорошівської селищної ради від 28.08.2020р. №763

Замовник: Хорошівська селищна рада Житомирського району Житомирської області..

Виконавець: ФОП Огорильцевська Світлана Вікторівна.

Місце розташування: с. Поромівка, вул. Шевченка, 4

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації та в Хорошівській селищній раді у відділі земельних ресурсів, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00. Крім того, інформація доступна за посиланнями на сайті Хорошівської селищної ради та газети «Прапор». Відповідальний: головний спеціаліст-землевпорядник Чижевська Лариса Миколаївна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 24.12. 2021 року включно, за адресою смт. Хорошів вул. Героїв України, 13.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слухані можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної Діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутата України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадських слухань заступник селищного голови Засімчук Сергій Миколайович.

Громадські слухання будуть проходити о 10 год 28.12. 2021 року в залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою: смт. Хорошів вул. Героїв України, 6 (третій поверх)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь