День захисників та захисниць Хорошів

Дата: 19.10.2021 11:20

13 жовтня 2021 року в Хорошеві, на стадіоні «Спартак», у рамках плану заходів щодо відзначення Дня Захисників та Захисниць України, відбулися  змагання з мініфутболу, гирьового спорту, шахів, перетягування канату. У спортивних баталіях змагались 7 команд Хорошівської громади: Краївщинського, Суховільського, Рижанського, Дворищенського, Зубринського старостинських округів, ФСК «Хорошів» та збірна команда УБД АТО «Легіон».

За результатами змагань переможці були нагороджені Грамотами Хорошівської  селищної ради та відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради, отримали Кубки та Сертифікати на придбання спортивного інвентар.

1 місце – команда ФСК «Хорошів»;

2 місце – команда Краївщинського старостинського округу;

3 місце – команда Дворищенського старостинського округу.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо успіхів та перемог!

Низький уклін всім, хто захищав та продовжує захищати суверенітет нашої Держави.

Схиляємо голови в жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.

Зичимо усім мирного неба над головою, а в кожній родині панує злагода та добробут!