До Дня Захисника України на Кубок Міністра оборони

Дата: 24.09.2021 21:58

21 вересня 2021 року, з метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять спортом та підвищення престижу військової служби, на стадіоні «Спартак» в смт. Хорошів відбувся перший відбірковий етап змагань з футзалу серед допризивної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України.

Перед початком змагань було піднято Державний прапор України та традиційно покладено квіти до пам’ятника Воїнам - захисникам України. В  турнірі прийняли участь 5 команд Хорошівської селищної ради. За результатами змагань 3 місце виборов Хорошівський ліцей № 1, 2 місце – Зубринська  ЗОШ.

Переможцем турніру стала команда Хорошівського ліцею № 2, яку було нагороджено Грамотами та подарунками відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради та Хорошівської районної федерації футболу. Вони будуть представляти Хорошівську громаду 5 жовтня у м. Житомирі.