День фізичної культури та спорту

Дата: 10.09.2021 21:53

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Хорошеві, на стадіоні «Спартак» 10 вересня 2021 року було проведено спортивне свято та змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та «Веселі старти» серед вихованців ДЮСШ.

За високий професіоналізм та гарні результати були відзначені Грамотами Хорошівської селищної ради, відділу охорони здоров’я, молоді та спорту селищної ради та Дитячо-юнацької спортивної школи кращі тренери та вихованці ДЮСШ.

За результатами змагань переможці та призери були нагороджені Грамотами, медалями та подарунками.

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту та бажаємо бути справжнім прикладом для наслідування, міцного здоров’я та нових перемог на благо нашої громади та держави в цілому.