ХОРОШІВ СВЯТКОВИЙ

Дата: 25.08.2021 14:48

22.08.2021 року в смт.Хорошів урочисто відзначали 30-ту річницю Незалежності України та 476 –ту річницю Дня селища.

Свято розпочалось із велопробігу, потім для всіх дітлахів Хорошева було організовано цікаві ігри, естафети, забавки із клоунами та казковими героями.

Окрасою свята стала урочиста хода «Парад вишиванок». Після ходи  було організовано флеш-моб «Моя Україна».

Урочиста частина почалась із покладання квітів до пам`ятника Т.Г.Шевченку, загиблим воїнам в зоні АТО та відкриття пам’ятного знаку українському Козацтву.

До святкових привітань селищного голови Володимира Столярчука приєднались гості свята : Народний депутат України Арсеній Пушкаренко, депутат Житомирської обласної ради Анатолій Подік, депутат Житомирської районної ради Наталія Прилуцька.

За вагомий внесок у розвиток Хорошівської громади було вручено грамоти, подяки та цінні подарунки працівникам різних сфер господарства.

Знаком Пошани «Почесний громадянин смт Хорошів» нагороджено Корнійчука Олександра Миколайовича– директора Хорошівського ліцею №2, Райковську Зофію Казимирівну – директора Хорошівського Будинку культури, Стецюка Павла Івановича – головного лікаря Хорошівського ЦПМСД.

Родзинкою святкування став  концерт Народного артиста України Павла Зіброва, проведеного за підтримки Народного депутата України Арсенія Пушкаренка.

Свято тривало до опівночі, такої великої кількості місцевих жителів та гостей - святковий Хорошів бачив дуже давно!