Питання реабілітації учасників бойових дій на Сході України є вкрай важливим для нашого суспільства і його вирішення потребує нашої уваги та зусиль.

Інформуємо, що комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради запрошує учасників АТО та ООС на лікування та реабілітацію. Дане підприємство – це єдиний в області спеціалізований медичний заклад з лікування захворювань опорно-рухового апарату, неврологічних захворювань, проведення фізичної реабілітації при ураженні опорно-рухового апарату та реабілітації при ураженні нервової системи.

При зверненні на консультацію необхідно мати електронне направлення від лікуючого або сімейного лікаря з категорією консультація, на госпіталізацію – електронне направлення з категорією госпіталізація (медична реабілітація). Також при собі необхідно мати довідку про щеплення або аналіз на COVID-19.

Щодо консультацій просимо звертатись до Козловець Г.І. тел. 0674109889. Координати центру: 10005, м. Житомир, Чуднівське шосе, 1, тел. 43-23-53, e-mail: olcvir@ukr.net

 

Начальник відділу управління соціального

захисту населення Хорошівської селищної ради

Ганна КАЛЬВАТИНСЬКА