Аукціон

Дата: 26.07.2021 09:39

21 та 22 липня 2021 року у будівлі Хорошівської селищної ради по вул. Героїв України, 6, було проведено земельні торги з продажу права оренди двадцяти восьми земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів на території Хорошівської селищної ради терміном на 10 років.

Стартова ціна всіх земельних ділянок становила - максимально можливу орендну плату, визначену чинним законодавством, а саме 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 290,437 тис. грн. річної орендної плати за земельні ділянки.

В результаті конкуренції, загальна вартість річної орендної плати за земельні ділянки зросла майже вдвічі і досягла відмітки в сумі 594314,79 грн. щорічних надходжень до місцевого бюджету.

На земельних торгах було 10 учасників, а найбільший розмір орендної плати за користування земельною ділянкою, який був запропонований одним з переможців,  становить 152,64% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а стартова ціна одного з лотів в ході торгів зросла з 2359,93 грн. до 30019,13 грн.