УКРАЇНА

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

селищного голови

від 16.07.2021                  27

Про  скликання чергової

сьомої  сесії Хорошівської

селищної ради дев`ятого

скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову сьому  сесію Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання.

2. Провести чергову сьому  сесію дев`ятого скликання 27.07.2021 о 10.00 год. у залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою: смт.Хорошів вул.Героїв України, 6 (ІІІ поверх).

3.  Винести на розгляд пленарного засідання сьомої  сесії дев`ятого скликання селищної ради наступні проекти рішень:

3.1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І

півріччя 2021 року.

3.2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

3.3. Про    внесення   змін   до  рішення Хорошівської  селищної

ради від 22.04.2021 № 162 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

3.4. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 18.11.2020 №28 «Про утворення, чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради».

3.5. Про затвердження Статутів закладів освіти у новій редакції.

3.6. Про внесення змін до Положення про оренду нерухомого майна Хорошівської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.

3.7. Про внесення змін до Порядку відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності  Хорошівської селищної ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна.

3.8. Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності  Хорошівської селищної ради.

3.9. Про надання дозволу на оренду нерухомого майна.

3.10. Про надання дозволу на заключення договору оренди нерухомого майна.

3.11. Про надання дозволу житлово-комунальному підприємству Хорошівської селищної ради на списання основних засобів.

3.12. Про внесення змін до Положення відділу з управління  комунальною власністю та інфраструктури Хорошівської селищної ради.

3.13. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради за І,ІІ квартали 2021 року.

3.14. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради на 2021 рік.

3.15. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Хорошівської селищної територіальної громади в новій редакції.

3.16. Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «ДМАгро».

3.17. Про затвердження переліку земельних ділянок  водного фонду для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

3.18. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 27.05.2021 № 226 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність і в оренду».

3.19. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

3.20. Про припинення права постійного користування земельної ділянки.

3.21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості).  

3.22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості).

3.23. Про надання дозволу виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 1821184100:02:002:0219.

3.24. Про надання дозволу виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 1821184000:09:003:1342.

3.25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.

3.26. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Грушківського, Березівського, Рижанського, Сколобівського старостинських округів.

3.27. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Зубринського старостинського округу.

3.28. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Зубринського старостинського округу.

3.29. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Дашинського старостинського округу.

3.30. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Давидівського старостинського округу.

3.31. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Радицького старостинського округу.

3.32. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Дворищенського старостинського округу.

3.33. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Суховільського старостинського округу.

3.34. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Поромівського старостинського округу.

3.35. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок             у власність на території Топорищенського старостинського округу.

3.36. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок             у власність на території Топорищенського старостинського округу.

3.37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Альбрехт Оксані Олександрівні.

3.38. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для  городництва

3.39. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки Канюці Богдані Сергіївні.

3.40. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

3.41. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду  ТОВ «ПРОМ –АГРО».

3.42. Про надання дозволу ПАТ «ВОЛОДАРСЬКО-ВОЛИНСЬКОМУ ЛЬОНЗАВОДУ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості).  

3.43. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність.    

3.44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) та передачу їх у власність.

3.45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Голяченко Світлані Степанівні.

3.46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Колеснику Миколі Олександровичу.

3.47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність громадянам.

3.48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність громадянам.

3.49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Сікану Олександру Юрійовичу.

3.50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її в оренду Сікану Олександру Юрійовичу.

3.51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Іщук Ларисі Михайлівні.

3.52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Іщуку Сергію Григоровичу.

3.53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення та передачі її у приватну власність Дем"янчуку Андрію Адамовичу.

3.54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Марчуку Олександру Івановичу.

3.55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність  Корнієнку Сергію Петровичу.

3.56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність  Мишкорізу Володимиру Сергійовичу.

3.57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Прохорчук Валентині Леонідівні.

3.58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Троханенку Василю Васильовичу.

3.59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Гринчук Ганні Володимирівні.

3.60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Дем’янчук Лідії Петрівні.

3.61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Мішуревич Світлані Леонідівні.

3.62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Вересивському Миколі Петровичу.

3.63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Берзіній Лесі Василівні

3.64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її уприватну власність Сидоренку Олексію Юрійович

3.65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Цаплінському Олегу Леонідовичу

3.66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Ширченко Марії Аркадіївні

3.67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність  Марчук Надії  Миколаївні

3.68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Мельнику Ігору Володимировичу

3.69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Денисенко Тетяні Петрівні

3.70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Павлюку Володимиру Васильовичу

3.71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Філімончук Миколі Леонідовичу

3.72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Яремчуку Василю Миколайовичу

3.73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її в оренду Товщику Віктору Анатолійовичу

3.74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у приватну власність Камінчук Валентині Іванівні

3.75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Гасіца Вадим Юрійович

3.76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність Остапчук-Данюк Віктор Петрович

  3.77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    та передачі її в оренду Ремарчук Олені Миколаївні

  3.78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам.

  3.87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   та передачі їх у приватну власність громадянам

3.88. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки

3.89. Про укладання договору оренди земельної ділянки ППФ «ОПТІКОМ»

3.90. Про укладання договору оренди земельної ділянки ТОВ «Афган-Профі»

3.91. Про продовження дії договору сервітуту земельної ділянки гр. Скаковському Олександру Володимировичу

3.92. Про постановку в чергу на одержання земельних ділянок під забудову

3.93. Про розгляд листа ПАТ "Укртелеком"

3.94. Про розгляд листа АТ «Українська залізниця»

3.95. Про розгляд клопотання ТОВ «ГЕОРЕСУРС-К»                

3.96. Про розгляд клопотання  ФГ «Невирівка -ОС»              

3.97. Про розгляд клопотання ТОВ «НАТ ПОЛІССЯ»               

3.98. Про розгляд клопотання ФГ «Анастазія»               

3.99. Про розгляд заяв Седлецької Юлії Олександрівни, Ткаченка Ігоря Михайловича, Ткаченко Лілії Петрівни

3.100. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення землевпорядної документації

3.101. Про відмову у затвердженні
землевпорядної документації щодо передачі земельних ділянок у власність

          3.102.  Різне.

 

4. На сесію запрошуються депутати дев`ятого скликання, старости та в.о. старост, начальники управлінь, відділів та керівники установ Хорошівської селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                                Володимир СТОЛЯРЧУК