Житомирська область, Житомирський район

Відкриття Центру надання адміністративних послуг Хорошівської територіальної громади

Дата: 19.07.2021 10:50

15 липня 2021 року відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Хорошівської територіальної громади. На урочисту подію до Хорошівської громади завітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко Віталій Іванович.

Відтепер жителі громади мають можливість отримати 90 адміністративних послуг в сучасному відремонтованому приміщенні. Серед найбільш популярних послуг послуги щодо реєстрації нерухомості та бізнесу, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян, реєстрації актів цивільного стану,  послуги Держгеокадастру та послуги соціального напрямку.