Про  скликання  позачергової шостої  сесії Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання

Дата: 24.05.2021 12:05

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 24.05.2021                 № 19

Про  скликання  позачергової

шостої  сесії Хорошівської

селищної ради дев`ятого

скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову шосту  сесію Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання.

2. Провести позачергову шосту  сесію дев`ятого скликання 27.05.2021 о 10.00 год. у залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою: смт.Хорошів вул.Героїв України, 6 (ІІІ поверх).

3.  Винести на розгляд пленарного засідання шостої  сесії дев`ятого скликання селищної ради наступні проекти рішень:

3.1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

3.2. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

3.3. Про затвердження селищної програми «Забезпечення членства Хорошівської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад» на 2021-2024 роки.

3.4. Про затвердження Статуту Хорошівської територіальної громади в новій редакції.

3.5. Про план роботи Хорошівської селищної ради на ІІІ квартал 2021 року.

3.6. Про встановлення ставок транспортного податку на території Хорошівської селищної ради на 2022 рік.

3.7.Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб на території Хорошівської селищної ради на 2022 рік.

3.8.Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно для фізичних осіб на території Хорошівської селищної ради на 2022 рік.

3.9.Про  встановлення  ставок  та  пільг  із сплати  податку  на  нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки, на території Хорошівської селищної ради на 2022 рік».

3.10. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Хорошівської селищної ради на 2022 рік.

3.11. Про затвердження Програми щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню корона вірусної інфекції SARS-CoV-2.

3.12. Про затвердження документацій із землеустрою та умов продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення

3.13. Про встановлення  ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Хорошівської  селищної ради на 2022 рік.

3.14. Про встановлення фактичної поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

3.15.Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок

3.16.Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 22.04.2021року № 199 «Про укладання та продовження договорів оренди земельних ділянок»

3.17. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 22.04.2021року № 195 «Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки»

3.18. Про надання ПАТ "Житомирзооветпостач" дозволу на викуп земельних ділянок.

3.19. Про надання Шахбазян Анжелі Володимирівні дозволу на викуп земельних ділянок.

3.20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)

3.21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок земельних часток (паїв)

3.22. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради

3.23. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду

3.24. Про укладання договору  оренди земельної ділянки

3.25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність

3.26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Литвинчуку Олександру Олексійовичу

3.27. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки на заяву Дем’янчука Андрія Адамовича

3.28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність

3.29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність та в оренду

3.30. Про постановку в чергу на одержання земельних ділянок під забудову

3.31. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення землевпорядної документації

3.32. Різне.

4. На сесію запрошуються депутати дев`ятого скликання, старости та в.о. старост, начальники управлінь, відділів та керівники установ Хорошівської селищної ради.

Селищний голова                                                            Володимир СТОЛЯРЧУК