Проєкт "Міста, вільні від насильства"

Дата: 13.05.2021 11:36

Такий проєкт започатковано Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні з метою підтримки діяльності, спрямованої на запобігання та протидію домашньому насильству.

Під час конкурсного відбору UNFPA отримав 117 заявок від міст та територіальних громад. За результатами оцінки відбірковими комісіями переможцями стали 15 громад – серед них ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА.

В рамках реалізації проєкту буде налагоджена співпраця з усіма зацікавленими організаціями, що працюють у сфері протидії насильству, створюватимуться та забезпечуватиметься належна діяльність спеціалізованих служб підтримки постраждалих від насильства, проводитимуться інформаційні кампанії щодо запобігання будь яких проявів насильства.

Вітаємо переможців – управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та віримо, що наша громада успішно виконає всі завдання проєкту задля користі її мешканців.