Напередодні Дня Перемоги управління соціального захисту населення за дорученням селищного голови В.Столярчука привітали Ветеранів Другої світової війни Ренкаса Віталія Івановича та Забродського Дмитра Михайловича. З кожним днем цих шанованих людей залишається все менше, однак вони житимуть допоки не згасне про них пам'ять.

      Наразі, у громаді проживають 163 чоловіки, які знають що таке війна не зі слів бабусь чи дідусів, а вони були маленькими очевидцями тих жорстоких подій, є серед них вдови загиблих та померлих Ветеранів. За участю соціальних робітників,  старост відвідано всі ці сім’ї, проводилися співбесіди, вивчалися  запити та потреби в лікуванні, матеріальній підтримці. З них,   24 чоловіки перебувають отримують соціально-побутові послуги  вдома під час обслуговування соціальними робітниками:

  • в оформленні до сімейного лікаря – 4 чол.;
  • забезпечено засобами реабілітації – 2 чол.;
  • в оформленні державної допомоги на догляд - 1чол..;
  • привітали 13 Ветеранів війни з 90-річним ювілеєм з дня народження та вручили подарунки;

      Варто зазначити, що і безпосередні учасники бойових дій, і ті , хто має статус ветеранів проживають в задовільних умовах, забезпечені всім необхідним, за ними здійснюється належний медичний догляд, їх діти систематично доглядають за ними, слідкують за станом їх здоров'я.

      Для всебічної підтримки ветеранів, посилення почуття поваги і турботи за ними, діяльність управління у цьому напрямку буде продовжуватися.

Надія ЯКУБЕНКО, начальник відділу