Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради повідомляє

Дата: 22.04.2021 14:27

Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради проводить заходи, спрямовані на захист прав громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, покращення їх умов життя, упередження соціально небезпечних проблем. Окрім допомоги підопічним, з метою покращання роботи систематично проводяться навчання соціальних робітників.

Наразі, проведено семінар-навчання для соціальних робітників відділу соціального обслуговування вдома за участю головного лікаря Хорошівського ЦПМСД Стецюка П.І.. Павло Іванович у своєму виступі наголосив, що пандемія COVID-19 стала найсерйознішим випробуванням для здоров'я населення всього світу та системи охорони здоров'я. Вакцинацію розглядають, як один із видів медичної допомоги, а самі профілактичні щеплення – різновидом медичного втручання, яке за загальним правилом вимагає згоди пацієнта. Лікар надав корисні рекомендації, як вберегти себе та близьких від  COVID-19, про важливі правила, які знизять ризик інфікування короновірусом та що варто пам’ятати під час карантину, назвав вакцини доступні в Україні та які бувають реакції на вакцинацію та відповів на ряд запитань, які виникали в процесі виступу.

Головне пам’ятати, що всі епідемії закінчуються і рано чи пізно ми зможемо повернутися до звичайного ритму життя.

Надія ЯКУБЕНКО, начальник відділу