Дата: 02.04.2021 13:54

На виконання Програми Президента України «Велике будівництво» та у зв’язку з закінченням строку подачі зауважень та пропозицій до містобудівної документації «Детального плану території земельної  ділянки площею 1,0936 га розташованої по вул. Чкалова, 9 в смт. Хорошів, яка знаходиться в комунальній власності Хорошівської селищної ради, цільове призначення – 07.02 для будівництва та обслуговування об’єктів культури і спорту» оголосити проведення громадських слухань для жителів, що проживають по вулиці: Самоцвітній, Чкалова, Шкільній в смт. Хорошів на 07 квітня 2021 року о 10:00 годині по вул. Чкалова (біля магазину «MAXIMA») з дотриманням карантинних обмежень.