ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Дата: 23.03.2021 10:32

22 березня проведено засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків захворюваності на COVID  на території Хорошівської селищної ради. У зв’язку із збільшенням кількості хворих на території громади, розглядалось питання посилення карантинних обмежень під час роботи кооперативного недільного ринку в смт. Хорошів та дотримання протиепідемічних заходів власниками магазинів, що здійснюють торгівлю продуктами, насінням та засобами гігієни.

В ході обговорення членами штабу прийнято рішення:

• рекомендувати директору кооперативного ринку Ротенбергу В.І. забезпечити жорсткі карантинні обмеження під час  роботи  кооперативного ринку в смт.Хорошів по вул.Ринковій, 34, а саме: дотримання маскового режиму та допустимої кількості осіб на 10 кв.м. в торгівельному павільйоні;
  • проводити комісійні перевірки магазинів та торгових точок на предмет дотримання протиепідемічних заходів.