Оголошується конкурс

Дата: 11.03.2021 11:59

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади –

(посадової особи місцевого самоврядування)

начальника відділу охорони здоров`я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради

Вимоги до конкурсантів:

- громадянство  України;

- освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або  державній службі на керівних посадах не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

- досвід роботи з комп`ютерними програмами Microsoft Office Exel, Word;

- знання Конституції України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4x6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння   вченого звання, присудження наукового ступеня, тощо;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або   військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій  держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному законом України  «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції ( nazk.gov.ua).

Прийняття документів  здійснюється  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Героїв України,13, смт. Хорошів.

Телефон для довідок: 3-24-35